| conrob a întrebat:

Dati-mi o idee cum sa-mi fac un sac de box sau orice idee a imi intaresc pumnul si invatati-ma tactici despre cum sa dau cu pumnul mai bine? Cat mai multe pareri, va rog!

2 răspunsuri:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Iei ceva mare, il tai intr-o parte, il umpli cu ceva mai tare, si pe partea acea unde l-ai taiat pui scoci ceva tare.

| DoarStefan a răspuns:

Iti dau eu o idee, nu stiu cat de utila este dar incearca:
iti va trebui niste rumegus de lemn, adica stii resturile alea dupa ce tai cu drujba.
vei lua un sac si il vei umple, apoi il legi de la capat si de ceva n-alt(cu cat va fi ata mai scurta cu atat cand vei lovi nu va levita) adica nu pune ata lunga.
apoi ia ceva tifon si puneti pe mana, dupa aia da ca nebunul in sacul ala pana transpiri.
Aceasta este cea mai efectiva idee.
Sper sa te ajute!
P.S tactica ti-o vei afla singur
Bafta!