| 7777 a întrebat:

Dati si mie un exemplu de cura de slabire...(sunt baiat):d; d

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Fructele bogate in fibre ar trebui sa reprezinte o parte importanta dintr-o dieta sanatoasa.Importanta fibrelor: ele pastreaza sanatatea intestinelor, scad colesterolul si ajuta la echilibrarea nivelului de zahar din organism. Astfel, ele te vor ajuta sa scazi in greutate.Barbatii ar avea nevoie de 38 de grame pe zi.
Alimentele care s-au demonstrat ca slabesc sunt:
1. Ouale
2. Fasolea
3. Salatele
4. Ceaiul verde
5. Perele
6. Supa de pui etc.
Mai multe poti citi aici http://www.ziare.com/......ti-1121152
Bafta!

Întrebări recente