| anonim_4396 a întrebat:

De ce este bine sa ai abdomenul facut? Am cautat pe internet dar nu am gasit, practic la ce te ajuta in viata de zi cu zi?

Răspuns Câştigător
| DavidMiron a răspuns:

Ajuta la o pozitie corecta iar atunci cand stai in picioare nu soliciti coloana.

| anonim_4396 explică (pentru DavidMiron):

Pana acuma raspunsul tau e cel mai bun

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa le incanti pe pitziiiiii smug
hi hi.

| Teardrop a răspuns:

Cu cât ai mai lucrat abdomenul, cu atât zona lombară a coloanei vertebrale va fi mai puţin solicitată, bănuiesc. În rest, estetic.

| Iama a răspuns:

Sa agati fetewinking

| TheHobbitHere a răspuns:

La nimic, doar estetic

| Jeezy a răspuns:

La nimiclaughing

| Anitaaaa a răspuns:

Toata lumea crede ca daca ai abdomen gata esti sexy si nu stiu ce...nici supraponderal sa nu fii laughing da. daca esti baiat.te ajuta la agatat si daca te mentii in forma ..bineinteles sa nu iei steroizi ci sa fie sala naturala iti mentii sanatatea... sper ca te.am lamurit! big grin

| alexsutu2003 a răspuns:

Sa te poti misca mai bine sa impresionezi fete si este estetic in mod fizic

Întrebări recente