| strangesura a întrebat:

De ce fac incontinuu pana la bicicleta? De ceva timp, cum merg mai mult de 2km, a doua zi ma trezesc cucauciucul plat si inca 15 lei dati pe o camera noua. De la ce poate fi si care tip de ca, ere sunt cele mai bune?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Vezi ce este pe acel drum, mai uita-te si tu. or fi cioburi sau cuie mai stii.
2. Vezi sa nu ai cumva la cauciuc ceva de inteapa camera. si nu o vezi prea bine, controleaza bine camera dar foarte bine. altceva nu poate fi. acolo este 100% ceva de o inteapa mereu!

| bestkid a răspuns:

Cand schimbi camera uitate in caucic daca nu este ceva obiect care ca o sparga...Ai grija cand bagi mana ca sa nu te zgarii sau sa te tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil pe acel drum sunt cioburi, cuie, etc. După ce ai înlocuit camera ai făcut pană din nou? Probabil acea camera nu este de calitate, se sparge imediat. Încearcă să îi pui petic, daca nu vrei să mai dai banii pe o cameră nouă. Mai bine o iei pe alt drum happy. O zi buna!

| Fartie a răspuns:

Uită-te în anvelopă să vezi să nu fie un cui ceva

| RyoRay a răspuns:

Geanta poate fii de vina, poate avea ceva ce inteapa, ai grija de unde iti iei camerele de bicicleta, poate au stat mult in soare si acum sunt moi si se duc repede.