| LanguageMaster a întrebat:

De ce în weekend este așa de puțină lume în sălile de fitness?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lumea lenevește pe acasă - asta dacă nu și-au luat zborul pe undeva

| Cosmin86 a răspuns:

Mie imi convine, ca ma pot antrena si eu serios.

| alina2k18 a răspuns:

Ori au activitati casnice pe care nu le-au facut in timpul saptamanii [ curatenie generala, piata, calcat, spalat ] ori fac linistiti sport in aer liber nefiind presati de timp avand 2 zile libere ori si-au luat pauza de tot de la sport in weekend.

| ReddY25 a răspuns:

Se relaxează

| SingleForOne a răspuns:

Pot presupune faptul că vor să combine activitățile din timpul săptămânii cu timpul pentru sală, iar in weekend să-și facă de ale lor. In timpul săptămânii au motivația de a ieși pentru servici sau studii, iar in weekend nu au un motiv major.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu e recomandat sa te antrenezi zilnic. Te autodistrugi.

| SuperCoolDude a răspuns:

. de lene!

| DariaDark a răspuns:

Am observat și eu asta:"))
Cel mai probabil oamenii stau acasă și se odihnesc după o săptămână grea de muncă