| Reanna a întrebat:

De obicei exercitiile de sport(mai ales cele de slabit) de pe internet sunt prezentate si cautate mai mult de persoane cu varsta 20+. E posibil sa slabesti mai repede cand esti mai tanar(varsta mai mica de 18 ani)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, cu cat esti mai tanar, deci mai in putere cum s-ar zice poti slabi mai repede, ai organismul mai proaspat, grasimile se dau jos mai repede. Iti recomand sa mananci mai putina paine, sa faci abdomene si genoflectiuni zilnic. Fuuunda?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cu cat esti mai tanar cu atat sansele de a slabi sunt mai mari