| flavi4ever a întrebat:

Deci...eu am 12 ani si 1.60 in inaltime si vreau sa fac baschet insa nu vreau sa ma fac prea inalta. Voi ce ziceti sa ma inscriu? Am incercat sa fac si alte sporturi dar de nici unul nu eram prea incantata. Iubesc basketul si plz dati cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

Nu te faci prea inalta de la bashet...Intr-adevar la inceputul anului am avut 1.50 si acum am 1.59 inaltime, dar depinde de la o fata la alta.Dar eu zic sa nu renunti la bashet este un sport super fain si merita.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiii deja este destul de inalta! Merita sa faci baschetwinking
Nu te lasa de baschet, parerea mea!

| mdany a răspuns:

Pai,nu stiu pentru ca daca practici baschet vei creste si in inaltime. Daca vrei poti daca nu.nu

| Nono12346 a răspuns:

Hey,eu fac baschet si pot spune ca e super tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti place foarte mult, poti sa-l practici, de ce nu? Daca faci in jur de 1 ora pe saptamana nu va determina o crestere considerabila in inaltime.Decizia finala iti apartine.

| AnDr3iYY a răspuns:

Eu zic sa mergi la o scoala de sport si sa faci atletism garduri alceva nu am ce sa iti recomand... fundita?