| Katoky a întrebat:

Deci practic haltere de 1 luna (11 ani fata)vreau sa ma las sa fac inot cum sa ii zic profesorului sa nu seuspere? fundita

5 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Pur si simplu ii zici. Cel mai bine pentru tine e inotul iar el ca adult ar trebui sa stie asta cel mai bine

| Kyrie a răspuns:

Imi pare rau domnule profesor dar m-am razgandit si am decis ce-i mai bine pentru mine, acela fiind inotul tongue

| Kyrie a răspuns:

Nu vrei sa ajunge doamne fereste ca asta nu? =))
http://www.youtube.com/watch?v=2UsrsMlQKmI

| BlaaBlaa a răspuns:

Poti sa-o intrebi pe mama ta daca poate sa vorbeasca cu profesorul tau big grin, pana la urma este decizia ta, daca este un profesor cum se cade ar trebui sa inteleaga si sa-ti respecte decizia

| lexy22 a răspuns:

-Domnule profesor, nu imi este indicat sa practic halteresad mama a zis ca mai bine merg la inot.-(sau ii poti zice unui parinte de-al tau sa sune profesorul)