| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Dintre Dinamo si Rapid care echipa e mai buna? Nu vreau sa aud parerile voastre. vreau sa stiu care e mai buna in general.

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Dinamo nu are echipa buna, cel putin acum.Dar Rapidul e prea slaba si dezorganizata, tot acum. Deci, una peste alta, Dinamo e mai buna decat Rapid. happy

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Steaua...
Glumesc laughing eu zic ca Dinamo.

| nda a răspuns:

Dinamo. Compara trofeele celor doua echipe.

Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

De cand Harry Potter se intereseaza de sportul incuiat?
In fotbal nu inteleg nimic, dar tu trebuie sa stii ca cea mai buna echipa de vajthat sunt Harpiile din Holyhead!

| nda a răspuns (pentru KateMiddleton):

~Sportul incuiat~ adica?

| KateMiddleton a răspuns (pentru nda):

Daca ai citi cartile Harry Potter ai intelege

| Sophieeeeeee a răspuns (pentru KateMiddleton):

Ai mare dreptate!

| KateMiddleton a răspuns (pentru Sophieeeeeee):

Multumesc pentru sustinere!

| patriiiii89 a răspuns:

Dinamo este mai buna, din toate punctele de vedere si eu una sunt neutra.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Dinamo e mai buna decat rapid

| dUmNeAmEa a răspuns:

Din partea mea, Dinamo e mai buna ca Rapid. (sunt stelist, deci Steaua > Dinamo + Rapid)