| mihai5mihai a întrebat:

Dintre Simona Țăranu și Camelia Bălțoi care ar fi prezentatoarea voastră favorită sau preferată? Eu prefer Simona Țăranu! Voi?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doamna de la digi e mai potrivită postului

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Amindouă sunt superbe, fiecare in felul ei nu le poti compara

| mihai5mihai explică (pentru CristiDinBucuresti):

Simona Țăranu este o persoană mai deosebită! Cea de la Antenă nu poți spune de ea multe-doar că a plecat că își dorea o schimbare- Când? Pe timpul pandemiei! Unde? La leagănul corupției din Romania! Un individ care dupa revoluție a furat și încă mai fură și acum suma de 350000 de euro zilnic! Nu se face jurnalism așa! Am dreptate ceea ce spun?

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente