| Davidddd a întrebat:

Diseara Barca-Real 21:00, cine spune-ti ca, castiga?!

13 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Real si nu numai asta le ia si titlul..prea mult au castigat catalanii.le da Real peste nas!

| Davidddd explică (pentru Magnifico):

Speram happy

| Magnifico a răspuns (pentru Davidddd):

E 1-0 pentru Real minutul 38

| Davidddd explică (pentru Magnifico):

Stiiu, big grin poate m-ai da ronaldo 1-2 si se face 3-0 sau poate 3-1

| Magnifico a răspuns (pentru Davidddd):

Am nimerit-o smug victorie Real ba mai mult gol C.Ronaldo happy

| Magnifico a răspuns:

P.S: Gol C.Ronaldo indiferent de rezultat.

| marius577 a răspuns:

Barca castigat, dupa parerea mea.
Are si un lot mai bun, are si avantajul terenului propriu si este si echipa mai omogena.
Deci, barca e mai buna si va castiga.

| pwp a răspuns:

Eu pariez pe Real happy
Dar tu?

| NemNUZ a răspuns:

REAL MADID - a trecut vremea barcelonei,

| PoeTuL05 a răspuns:

Pariez pe real.i-a batut barca aproximativ mereu.trebuie sa isi ia revansa odata si odata.real si 3+

| arigern a răspuns:

Barcelona. Funda ca am raspuns primul te rog?

| Davidddd explică:

2-1 pentru barcelona ( la raspunsuri ) momentan. daca real joaca cum a jucat cu bayern, barca castiga sigur. eu tin cu real, dar cea mai buna sa castige big grin