| BestOfTheBest a întrebat:

[Doar b-boys] Salut, fac breakdance nu de prea mult timp si nu stiu eu asa mult sa ma pot numii b-boy, faza e ca vreau sa >invat.: Niste miscari mai de incepatori, freeze-uri.etchappy stiu sa fac 6 steps, 3 steps, CC`s, baby freeze si thinking cam atatlaughing

3 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Nu sunt bboy dar am dansat cu ei!tongue Stiu si eu 3 steps si 6 steps!tongue cam dificil pentru o fata. Ai nevoie de niste site uri de unde poti invata? sau ce anume?

| BestOfTheBest explică (pentru aligru):

Da.site-uri cu tutoriale

| LiviaRoma a răspuns:

Uita-te la Bboy movie