| xDDDDDD a întrebat:

Doresc un program de sala, deoarece nu pot sa-mi creez unul singur.Nu sunt un incepator in ceea ce priveste sala, am mai facut dar nu m-am tinut foarte mult.Acum cred ca pot sa imping 40 piept vreo 14 repetari
Astept opinii.
Ofer funda celui care cred, ca prin programul lui ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mareste greutatea, cand poti mai mult de 8-10 repetari, maresti greutatea.

Eu am avut rezutlate cu programul acesta :

ziua 1 - piept + biceps
ziua 2 - picioare
ziua 3 - pauza
ziua 4 - spate
ziua 5 - deltoizi + triceps + abdomen
zilele 6 si 7 - pauza

Acum am alt program, deoarece doresc sa lucrez bratele la o singura sedinta, si anume :

ziua 1 - piept + abdomen
ziua 2 - spate
ziua 3 - pauza
ziua 4 - picioare
ziua 5 - brate + umeri
zilele 6 si 7 - pauza.

Dar vezi, ca daca mananci doar 3 mese pe zi nu o sa ai rezultate prea bune cu niciun program, ai nevoie de 4-5 mese pe zi bogate in proteina, a.i. sa-ti asiguri necesarul de 2 grame / kilogram-corp.