| LaviniuA a întrebat:

Dupa calculele mele urmatorul meci al Ro e cu Nl. Daca luam bataie se termina pentru Ro sau mai e vreo sansa? big grin
Mersi!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Dupa calculele tale, nu mai e vorba de calcule, deja sa stiut cu cine o sa joace de cand s-a terminat ultimul meci.

In continuare se va juca eliminatoriu, care pierde pleaca, nu mai sunt grupe, au fost sau dus.
Un singur joc, care cistiga merge mai departe. Olanda e Olanda, RO e RO adica joaca la pleseneala cum a jucat mai mereu, daca so nimeri ceva, om vedea.

Cel putin echiopa asta e la pamint, tot ce sa intimnplat a fost din plkesneala, jucatorii si mai pe nicaeri, talent zero, au avut echipele adrvrse zi proasta, de aia s-a dus RO mai departe.

Si tu spui, daca luam bataie. adica cam simti ca asa o sa sze intimple laughing

Ro mai are sanse sa nu ia bataie, sa faca 0-0 sa ajunga la 11 m si acolo sa rateze olandezi mai mult ca romanii

| LisaJulie a răspuns:

Se termina dar eu totuși mai am fărâmă de speranța că football-ul romanesc nu s-a dus odată cu Hagi

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă Romania ia bătaie pleacă acasă.