| Stan_Alex__nYXI a întrebat:

Dupa cateva incercari de a face tractiuni duse pana la jumatate, am ajuns la un fel de invalidare a muschilor. Pot face flotari sau hammer curls, insa la tractiuni nu ma pot ridica nici un centimetru. A existat o greseala atat de grava in antrenament. Mentionez ca am 91 kg.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

" la tractiuni nu ma pot ridica nici un centimetru...Mentionez ca am 91 kg."

nici nu-i de mirare. Ia mai dă tu jos vreo 30 kile și reiei mișcarea