| RyanFlame98 a întrebat:

Dupa parerea voastra care sunt wrestlerii care chiar merita sa fie campioni mondiali,WWE, Intercontinentali etc?

Răspuns Câştigător
| andre1ush a răspuns:

Wwe ar merita ryback... fiindca vedem si din performantele lui ca este un wrestler foarte bun, intercontinental ar terbuie sa fie christian are o experienta dar lupta si extrem de bine, sheamus ar trebui sa ramana in continuare campion merita e foarte bun, iar campioni la echipe zic ca daca sar pune randy orton si john cena nu stiu cine ii mai poate opri! sper ca iti va placea parerea mea

| RyanFlame98 explică (pentru andre1ush):

Nu stiu ce sa zic de Ryback,adica e un wrestler bun, a invins multi wrestleri in ultimul timp, dar parca e prea tanar, iar wrestlerii pe care i-a invins majoritatea erau necunoscuti(si inca mai sunt), dar cu siguranta va fi un campion WWE sau World Heavyweight.In legatura cu Christian sunt de acord, ar merita un titlu datorita calitatilor sale.Cu Sheamus din nou sunt de acord, iar la echipe nu cred ca se va intampla asta vreodata, dar cu siguranta ar fi o echipa de neoprit.Ai uitat de United States, dar tot o sa ai raspumsul castigator

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWE: CM Punk.
Heavyweight: Big Show.
Intercontinental: The Miz.
United States: Castagnoli.
Tag Team: Bryan & Kane.
Divas: -.

| beatbox97alex a răspuns:

Wwe : Ryback
heavyweight : Sheamus
intercontinental : Kofi Kingston sau Rey Mysterio
Us : Antonio Cesaro sau Mark Henry
Tag Team : kane and daniel bryan happy

| andre1ush a răspuns:

Wwe ar merita ryback fiindca vedem si din performantele lui ca este un wrestler foarte bun, intercontinental ar terbuie sa fie christian are o experienta dar lupta si extrem de bine, sheamus ar trebui sa ramana in continuare campion merita e foarte bun, iar campioni la echipe zic ca daca sar pune randy orton si john cena nu stiu cine ii mai poate opri! sper ca iti va placea parerea mea