| alexandramustatea2013 a întrebat:

E bine daca am 1m 50, si 46 kg? Cam am colacei ce as putea face? Funda!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

E bine dar ar fi si mai bine daca ai putea sa slabesti vreo 3-4 kg

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,este bine. De obicei trebuie sa ai cu -10kg decat inaltimeahappy. Pai ai putea sa te apuci de niste exercitii, sa ai grija ce mananci.
*-*

| Ramona000 a răspuns:

E bine

| duuh a răspuns:

Daca ai colacei ce ai putea face zici...
Mananca dulciuri pana te doare burta. Cel mai mult se haleste dupa ora 8. Cand simti ca pleznesti de la mancare, nu inceta sa bagi in tine! Inseamna ca lucreaza... aa... ceva pe acolo. De fiecare data cand ai ocazia trebuie sa te plangi de greutatea ta, dupa care repeti ce am scris mai sus.
Ah, era sa uit. Sa nu cumva sa faci sport!

| alexandramustatea2013 explică (pentru duuh):

Esti groaznic!

| duuh a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Groaznic in niciun caz, groaznica e posibil.

| kikatsuki a răspuns:

Dap e bine de obicei cati metri ai sa zicem eu am 1, 70 si am 73Kg tu ai 1, 5o deci 50 kg inca esti sub masura dar voi fetele aveti cv cu greutatea deci e bine perfect. nu stiu care-i treaba cu slabitu cine te place te place cum estibig grin

| Lightning1997 a răspuns (pentru kikatsuki):

Greutatea trebuie sa fie cu minus 10 din inaltime.Asa este sanatos.