| Reglox a întrebat:

E cariera lui Messi pe duca?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La varsta lui nu poate sa mai creasca, doar sa mearga in jos, desi inca este un jucator bun.

| SLexuS a răspuns:

Messi are 34 de ani in momentul asta, este destul de in varsta comparativ cu restul jucatorilor, nu zic ca nu este inca un jucator bun, doar ca in momentul asta sunt foarte multi jucatori foarte tineri destul de buni, cel mai probabil o sa mai stea cativa ani la PSG, iar apoi se va face antrenor ( doar o presupunere ).