| victor987 a întrebat:

E cineva care practica atletismul? as avea nevoie de niste sfaturi

3 răspunsuri:
| Draaaaven a răspuns:

Eu fac atletism de aproape 1 anwinking poti sa ma intrebi pe mine ce vrei happy

| Hades98 a răspuns:

Si eu da-mi add bestjunior98

| victor987 explică:

Sunt curios sa aflu povestea voastra cum a inceput totul, daca faceti de performant in ce ramura sunteti, ce mancati unde vreti sa ajungeti, ce fel de antrenamente faceti, ce ma intereseaza pe mine e ce fel de adidasi recomandati pentru antrenament cu cuie sau normal si voi ce adidasi aveti etc