| nimicaici a întrebat:

E greu sa schiezi? mi-e asa frica sa ma apuc.va rog ajutati-ma cu niste sfaturi!

2 răspunsuri:
| Slim a răspuns:

Bună! Nu e deloc greu sa schiezi!
Eu schiez de la 6 ani.
Tot ce trebuie să faci este să știi să te controlezi, să fi atentă și să nu îți fie frică.
Să ai grijă cum îți pui schiurile.
Și să nu te chinuie talentul laughing Mai mult nu te pot ajuta
Depinde de tine!
Pa.

| DarkFromGrave a răspuns:

Nu e greu thinking Trebuie sa ai mobilitate si curaj. O sa cazi de cateva ori. Adica unde nu cazi? Dupa vei fi experta ^-^. Nu am incercat decat putin schiurile, dar nu e foarte greu ^-^