| Dariooo a întrebat:

Echipa de fotbal >preferata?:
Din campionate externe nu din cel interne, vreau argumente!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fc barcelona-un fotbal spectaculos,joc de echipa,un antrenor la locul lui, patronul nu se baga la echipa, pune mare pret pe academiile de juniori

| Intruder19 a răspuns:

Barcelona

argument:
Tiki Taka Barcelona!

| Laurentiuuu a răspuns:

Uite din fiecare campionat:
1)Chelsea
2)Real Madrid
3)PSV
4)Porto
5)Bayern Leverkusen

| HelpMeNow a răspuns:

Barcelona :X 1 la mana este campioana Champions league si 2 la mana de aici a plecat Ronaldinho, un jucator pe care nu il putem uita!

| Alekzandra a răspuns:

Barcelona.
1.Stau in Barcelona de 3 ani.
2.Messi este un jucator de exceptie, iar echipa este de vis.
3.Este cu mult peste Real Madrid.
4.Are un joc de pase extraordinar caruia nici o echipa nu ii poate face fata.
5.A castigat campionatul Spaniei si Liga Campionilor.
6.Am autograful lui Messi si lui Xavi.
Siiii in cele din urma mi-am facut abonament pe ceva timp la meciurile Barcei laughing.
Cred ca am ceva motive ca Barcelona sa fie echipa mea preferata.
Pa, pa!

| a22team a răspuns:

A.C Milan. Stiu ca multi prefera Barcelona deoarece e campioana europeana si cea mai buna din ( lume ) la ora actuala, dar daca ai fii facut intrebarea asta acum cativa ani ar fi spus alta... ca de Barcelona nu prea se vb... Eu prefer A.C Milan deoarece e o echipa fantastica cu un palmares foarte bogat si incantator, imi plac foarte mult jucatori, chiar daca foarte multi sau retras din cauza varstei. + ca A.C Milan este echipa mea de suflet de mic happy

| SoP222 a răspuns:

Chelsea...pentru. ca am tricou cu Lampard laughing

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Manchester United deoarece este o echipa cu un atac foarte bun(Rooney, Chicharito) si are un joc foarte frumos.Multi ziceau ca imi place Man. United pentru. ca joaca Ronaldo acolo insa acum ca tot a plecat eu tot cu ei tin.Forta Manchester(si Dinamo)!

| faSDFASD a răspuns:

BARCELONA,deoarece are o echipa de nota 10