| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Este posibil ca de la ceaiul verde sa te ingrasi in loc sa slabesti?ati patit sa va ingrasati in loc sa slabiti?funda

6 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Buna Ioana,

Nu, nu ai cum sa te ingrasi de la ceaiul verde (nu are destule calorii). Doar sa nu il indulcesti cu foarte mult zahar (zaharul ingrasa).
Gasesti mai multe despre slabit aici:
http://hunkbody.ro/category/definire/

| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi.

| Diaa1 a răspuns:

Nu

| dasadasayahooro a răspuns:

Www.facebook.com/carageagaby . cu deosebit respect va rog sa dati un like pe profilul acestei pagini de facebook .ajutati copii bolnavi de cancer iar daca doriti , distribuiti pagina 1 like = 1 $ ajuta acum caci poti

| rocareta a răspuns:

Nu daca il bei complet neindulcit