| gogocazacu a întrebat:

Este târziu pentru fotbal la 15 ani?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti talentat din nastere, nu-i tarziu, dar asta iti poate spune numai un antrenor de fotbal, dupa ce testeaza!

| Holiday a răspuns:

Depinde ce inseamna "fotbal". Pentru liga a 2-a, sau a 3-a in Romania e posibil sa nu fie tarziu, dar pentru mai mult, in 99, 999% din cazuri e tarziu.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, e târziu

| LisaJulie a răspuns:

Dacă vrei sa încerci, du-te! Nu știi pana nu încerci

| Cipi1212 a răspuns:

Eu cred că da

| MistarGoGu a răspuns:

Cu un pic de talent și o " $ponsorizare " DECENTA la club din partea părinților se " Rezolva "! Și ca rezerva de Lux! 15 min / repriza sa dai câteva pase!

| Dragobeta a răspuns:

Daca ai putin talent nu e tarziu niciodata.

| Mindfulness a răspuns:

Din păcate da. De la 6-8 ani se incepe, dar te poate primi sa dai niste probe, daca ești bun te tine in echipa. Că sa faci performanta e cam tardiv, doar daca ești foarte talentat atunci nu mai contează, dar nu toți ne naștem Messi.

| Sebi2023 a răspuns:

Este puțin tarziu