| nananaan a întrebat:

Exista corigenta la sport? Daca da, stie cineva pe cat se da? Chiar trebuie sa stiu!laughing

3 răspunsuri:
| Pprofesionistul a răspuns:

Salut! Nu stiu pe cat se da dar exista! Corigenta o dai ca pe un test pe hartie si iti da despre tot ce ai facut din clasa aia.

| GentleWoman a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca sportul este o materie ca toate celalalte(romana, mate, chimie, bio etc.)!
Deci daca esti un lenes si nu poti sa ridici un deget, adio 10 pe linie laughing
In concluzie da, exista corigenta la sport!

| nananaan explică (pentru GentleWoman):

Chiar imi place sportul, dar a fost un scandal in liceu cu proful si a zis ca nu o sa incheie mediile catorva copii, nu i problema ca nu mi place.