| Nero a întrebat:

Exista "energizante" care sa contina putine calorii? sau ce produse mi-ati recomanda ca sa am mai multa energie,in special cand fac sport, alerg etc. care sa contina putine calorii

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Un adevărat energizant este Monster. Ţi-l recomand. Nu îi ca şi Redbull. Adică, cu taurina şi cofeina de-ţi puşcă urechile. Monster are diverse vitamine şi după ce îl termini, nu o să ai dureri de cap sau ceva de genul. Nu-ţi lua prostii de 1, 5 lei. big grin

| Nero explică (pentru dryft3r):

Mai bine dau 7 lei pe un monster de 500 ml sau cat are si contine 150 kcal/100 grame adica mult.Nu asta am intrebat eu.

| dryft3r a răspuns (pentru Nero):

Prietene, există şi Monster 0. (scris albastru)
Are 0 calorii şi 0 zahăr.