| AndreeaM1 a întrebat:

Firma de bicilete BMX nu e buna, nu?
Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Bicicletele BMX sunt acele biciclete cu care poti face diferite trucuri sau scheme, cum spun altii.
BMX nu e o firma, e un tip de bicicleta.
Si un BMX calumea costa peste 1500 RON la prima mana.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

BMX este un model de bicicleta, nu firma, asa cum este si mtb-ul

| OneGentleman a răspuns:

A fost odata, inca e, dar mai light asa...dar acum depinde cat de bine calesti bicicleta, cat de bine o alergi, sunt marci mult mai bune ca in orice alt dimeniu stimabile domn happy

| ioan09 a răspuns:

Sunt multe firme de bmx si sunt bune dar trebuie sa risti ca sa faci trucuri

| ipswich a răspuns:

Bmx nu este firma, ci modelul de bicicleta bmx. e construita in special pentru a face tricuri (scheme) sunt foarte usor de identificat, dar cele bune sunt cele cu ghidon mai asemanator bmx-ului. spun asta pentru ca firma DHS face bmx-uri dar pun altfel de ghidoane.