| TheOne19 a întrebat:

Funda daca imi ziceti cum pot sa imi dezvolt si eu frumos corpul...pectoralii abdomenul ceva da nu pentru sala ci acasa am 13 ani si sunt cam slab si am vreo 1, 70 si vreau pectorali si abdomenul sa fie dezvoltati... funda si vot va promit si va multumesc ANTICIPAT,

5 răspunsuri:
| Sl0 a răspuns:

De la 18 ani se face sala.Acuma iti alungesti mainile si picioarele daca faci exercitii.Nu mai visa la muschi!

| danyelo112 a răspuns:

Nu ai cum sa iti dezvolti acum nimic cu sala...mai ales ca esti si slab? pai de unde sa se depuna muschii? mai bine mananca sanatos.mai pune cateva kg pe tine si te apuci pe la 17 ani ca sa te dezvolti bine.bafta

| TheOne19 explică:

Da voi nu intelegeti va nu vreau SALA?>! chiar atat de greu e? vreau cateva exercitii pentru acasa de ex sa fac 15 flotari pe zi sau ceva sa nu fac de bezmeticstraight face

| joe2011 a răspuns:

Flotari,abdomene,genoflexiuni, trebuie' sa faci peste tot muschi, iti dai seama km ai arata ca patratele si pectorali da sa ai maini ca spaghetele?

| Sl0 a răspuns:

E distrus copilul asta.E slab aschie si vrea muschi si ne mai ia si pe noi la misto.Iesitiar oasele prin piele slabatura ce esti!