| Skumpkatine a întrebat:

Funda! La wwe(wrestling) de vineri 15 iul care au fost meciurile si cine a castigat cine cu cine s-a batut am auzit ceva ca se va bate Cena cu R-truth!?

Răspuns Câştigător
| SEBASTIANDER a răspuns:

A fost john cena vs r-truth intr-un meci cu mese a castigat r-truth findca cm punk ia distras atentia lui john cena big show vs alberto del rio a castigat del rio cu ajutorul lui mark henry kelly kelly a castigat meciu lcu twins bella sin cara la batut pe evan bourne fundita? big grin