| anonim_4396 a întrebat:

Fundita.Imi spune-ti va rog ce exercitii sunt bune pentru coapse/fese sa le tonific? sunt slaba la picioare.Dar exercitii care le-ati incercat si chiar sunt eficente.Multumesc happy

2 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Genuflexiuni, fandari, flexii, extensii, presa... http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| LovelyKitty2 a răspuns:

Genoflexiunile
si ar mai fi sa stai pe spate si sa ridici picioarele 45 de grade doar nu de tot si sa le lasi in jos, dar sa nu atingi podeaua si sa fie bine intinse.
Multa bafta! :*