| Adriiiii a întrebat:

Heei TPU. Vreau sa-mi iau role si nu stiu de care. Sunt incepatoare dar nu vreau niste role foarte "incete" pentru ca invat foarte repede :o3. Bugetul meu este de maxim 1000 de lei.P.S : Ce sunt rolele agresive :|?
Multumesc anticipat, promit fundita :*! Mie imi plac foarte mult aceste role http://www.google.ro/......tp?/search Credeti ca mi s-ar potrivi :-s? Daca da, de unde le pot achizitiona :o3?

Răspuns Câştigător
| Almássy a răspuns:

Nu prea conteaza ''felul''. rolele nu prea merg unele mai incet sau unele mai repede. poate daca rotile se misca mai greu?!? in fine te duci la un magazin sa cumperi si misti rotile sa vezi daca sunt bune. 1000 lei?!? nu sunt asa scumpe doamne fereste poate max 200 lei?

| Adriiiii explică (pentru Almássy):

Am spus ca 1000 de lei e bugetul maxim. puppy dog eyes

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.compari.ro/role-c4054/?gclid=CPia6sLZ3rYCFYJb3godZVsAKw
Iti iei avant mergand din ce in ce mai repede in forma de V pe role, si o sa mearga mai repede, nu conteaza daca rolele sunt incete sau nu daca faci ce ti-am spus mai sus!
Role agresive inseamna role care au o roata sus si una jos cu care faci scheme.

| Adriiiii explică (pentru anonim_4396):

Mie imi plac foarte mult acestea :o3. Ce zici? http://metropotam.ro/La-cumparaturi/Pe-ce-dam-banii-Role-art9624880402/ ( a doua )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adriiiii):

Sunt dragute! Superr! Ia-le!

| AlinnJe a răspuns:

Rolele agresive sunt cele cu 2 roti una sus una jos cu care dai "graind-uri" eventual scheme.
poti sa iei de aici niste role:
http://www.skateworld.ro/

| 000TeoDora12 a răspuns:

Eu it sugerez sa iti iei Roxa.