| Anonim13777 a întrebat:

Hei.Am fundul destul de mare,imi place,dar de ceva timp vreau sa ma apuc de niste exercitii (squats) si am o nelamurire. Daca fac exercitiile,fundul o sa se micsoreze, sau o sa aiba niste schimbari?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

O sa dai mai bine din el!

| Anonim515 a răspuns:

Nu stiu si eu as dori sa stiu. Incearca, poate o sa devina mai mic

| LarryStylinsonBitch a răspuns:

Conteaza. Eu am facut si nu a fost nicio schimbare, dar o prietena a facut si ea si a devenit mult mai mic. Asa ca nu iti pot spune sigur sigur ce o sa ti se intaample, daca ramane sau daca se micsoreaza, pentru ca conteaza si de corpul tau.