| Mic_Mihnea_2000 a întrebat:

Hei, as vrea sa stiu daca mai este wwe sau wrestling pe ceva canal din Romania, m-am documentat putin si cica inca mai este pe sport.ro(pro x)dar eu nu il prind niciodata si nu vreau ceva site ca am destule, nu conteaza ca e in reluare, conteaza sa fie pe TV

1 răspuns:
| AlexGtan a răspuns:

Poți căuta un site în care se transmite live pe un laptop sau pc, și poți conecta un cablu de la televizor la laptop/pc, și poți vedea, oricum, din punctul meu de vedere Wrestling-ul mi se pare o prostie deoarece totul este fals.