| DeN1 a întrebat:

Hei, buna big grin Daca eu sunt slaba [50 kg ] si nu vreau sa slabesc... ce sporturi as putea face?straight face

Răspuns Câştigător
| Danyzorrr a răspuns:

Hey. Daca ai 50 de kg si ai vrea sa faci un sport.nu poti sa faci asta fara sa slabesti, oricat ai incerca. La handball alergi foarte mult si evident slabesti, la tenis corpul iti este solicitat tot mereu in timpul unui meci, muschii contractandu-se si evident iar slabesti. Nu este sport pe care sa-l practici fara sa slabesti. Ai putea incerca volei, deoarece este un sport mai calm. Baftawinking

5 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Daca faci sporturi prea solicitante cum ar fi inotul, fitness etc, pentru ca esti slaba posibil sa pui muschi, pentru ca nu mai ai ce slabi. Incearca alergari usoare pentru mentinere, sau abdomene.

| tapeee a răspuns:

Sportul nu te va face sa slabesti, ba din contra, vei pune pe tine daca vei face sport ca lumea, regulat + un regim alimentar adecvat.

| Sports a răspuns:

Un sport pe care ar trebui sa il incerci este hambalul, sau dc nu chiar tenisul.
Funda, please big grin

| CosminTheWin a răspuns:

Deja esti slaba nu mai trebuie sa slabesti de ex numai dai jos daca faci sport sau daca scazi 48.49 mananca putin mai mult pentru a acumla kg acumulate bft.Pls funda

| aadrian a răspuns:

Un sport in aer liber cum ar fi jogging-ul te tine in forma.