| awpanto a întrebat:

Hei, imi place fotbalul si de cateva luni ma duc la o echipa numita C.S.J. Craiova sunt postul de atacant, si pana acum am 13 goluri inscrise, suntem pe locul 7 si maine avem meci cu o alta echipa care se afla pe locul 1. E un meci dificil imi puteti spune cam cat credeti ca se va termina scorul?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Nu pot eu sa spun asta dar iti pot spune ca daca ve-ti muncii o sa scoateti un rezultat bun, sa va ajute Dumnezeu eu gred ca o sa castigati!

6 răspunsuri:
| bitisandrei a răspuns:

Egal

| N0kia a răspuns:

4-1 In favoarea lor

| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Pai totul depinde de voi la antrenament si in meci dati tot ce-aveti mai bun din voi nu-i lasati sa intre in careul vostru organizati-va in teren comunicati, ganditi inainte de a da o pasa sau un sut! Totul trebuie gandit si organizat si sigur o sa-i bateti!

| 7uP112 a răspuns:

10-0 pentru. ei laughing
nu stiu, de unde vrei sa stim noi?

Răspuns utilizator avertizat
| awpanto explică:

Am venit de la meci si sunt rupt.Scor final 2-1 pentru noi. Am dat gol din penalty happy!big grin