| Sмιle a întrebat:

Hei :-s, Liceul la care invat face echipa de handbal, si mi-as dori super mult sa intru love struck. dar (intotdeuana exista un dar!) sunt stangace, si nu stiu cat o sa ma vrea Domn Profesor. voi ce credeti? Ma ea in echipa straight face Fundaa` puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Stangacii isi au si ei locul lor in orice echipa, fie de handbal, fotbal, baschet etc. Daca ai talent nu este o problema ca esti stangace, ba chiar poate fi un avantaj pe teren in anumite situatii.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este nevoie si de jucatori de mana stanga, de ex. pentru inter si extrema dreapta si sunt chiar foarte cautati.

| leeya a răspuns:

La mine in scoala o echipa de hanbal si sunt mai apreciate stangacele. Mie chiar mi-ar placea sa fiu stangace. Pe mine nu ma apreciaza profuu asa ca pe ele.