| Andrei7447 a întrebat:

Hei, salut...
Ca baiat consider ca am un fund cam mare si bombat, lucru care mi se pare ca arata urat...
As vrea sa mai dau jos din el (daca se poate spune asa) si va intreb : Ce exercitii as putea sa fac sau ce masuri as putea sa iau sa imi mai reduc din posterior?

3 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Să știi că și femeile apreciază fundul la bărbați, nu numai invers...
Atâta timp cât nu vorbim de grăsime nu mi-aș face probleme în locul tău, iar dacă vorbim de grăsime alimentația e cheia.

| NakaTaka a răspuns:

Genoflexiunile reduc grasimea la nivelul coapselor si al feselor. Sunt recomandate.

| MikeCheck a răspuns:

Poti sa mergi cu bicicleta, acum ca s-a incalzit afara nu iti va fi o problema. Ori la sala, poti face tot bicicleta de fitnes sau alte exercitii mai intense, daca te duci la sala, te va indruma antrenorul / instructorul.
Sau. acasa poti face genoflexiuni, joggind in special, ar fi perfect te-ar ajuta foarte mult si asta o poti face si din placere daca iti mai iei niste prieteni cu tine. Sunt mai multe feluri de exercitii prin care poti da jos fundul. laughing
Succes si sanatate!

Întrebări recente