| Mully a întrebat:

As vrea sa practic inot.Imi puteti spune daca afecteaza cresterea (nu o sa mai cresc in inaltime)? Este bun pentru probleme cei cu probleme respiratorii? Cat costa un abonament?

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

laughing Din contra, o sa cresti in inaltime. Are o gramada de beneficii si pe parcurs inveti sa iti tii respiratia din ce in ce mai mult. Ma doare foarte rau capul dupa ce fac multe bazine deoarece uit sa mai respir. Eu platesc in regim de bazin olimpic cu reducere de elev 90 lei pe 10 intrari.

Iti recomand sa te uiti la ceva tutoriale inainte de a te duce. La inceput am facut pe viteazul si nu am cerut nici o parere si am inotat ca prostu cu capul la suprafata o groaza de timp. Ma rog, te descurci tu. Mult succes!

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E chiar foarte bun pentru dezvoltare.Are multe beneficii.Nu stiu sa iti zic daca e bun pentru probleme respiratorii, iar pretul difera.

| LePotato a răspuns:

Nu-ti afecteaza deloc cresterea.

Întrebări recente