| Tanana12 a întrebat:

Hei,Tpu.As vrea sa stiu ce exercitii as putea face pentru a umple golul acela dintre coapse.Ma enerveaza la culme.
Funda : *

3 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Buna! Genoflexiuni cred. Mult succes!

| uclcosmyn a răspuns:

Genoflexiuni,dar cu calcaiele pe podea, uite clipul asta te ajuta, merge si fara haltera https://www.youtube.com/watch?v=NHoum2caBoM

| Simion_Fernando_1996 a răspuns:

Alearga cat mai mult in fiecare zi, si fa un set de 30 de genoflexiuni. Ar trebui sa acopere partile inestetice cu un muschi aratos si bine lucrat. Funda?