| Payuli a întrebat:

Hei TPU:Ce este in servieta de la Money in the bank?(WORLD WRESTLING ENTERTAINMENT)

Răspuns Câştigător
| 00cris00 a răspuns:

De fapt, servieta MITB are un contract care iti permite sa intri cand vrei la sfarsitul unui meci(care a fost pentru centura) si se va lupta cu campionul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic în ea. Doar că wrestlerul care o deţine poate să o folosească pentru a începe un meci contra altui wrestler(campion) pentru a câştiga centura acestuia.

| Prototypul a răspuns:

Servieta este goala in interior, insa ea ii permite posesorului sa ceara un meci pentu orice centura din Raw daca a castigat meciul raw-ului si pentru orice centura din smack down daca a castigat meciul din smack down. Valiza are o valabilitate de un an, daca nu a fost folosita la timp nu mai are nicio valoare