| AlexisHMrr02 a întrebat:

Hei TPU sunt fata si as vrea sa stiu mai multe despre fotbal de exemplu care sunt etapele fotbalului cum se tin meciurile in ce ordine, despre UCL si restul ce mai e important, lucrurile de baza.Multumesc dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Totusi, poti incepe sa citesti cate ceva pe aici.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Fotbal

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca te intereseaza fotbalul poti incepe sa te uiti la meciuri...pe cei care stiu fotbal nu i-a invatat nimeni pe TPU.
E mult prea mult de explicat...

| cristi966 a răspuns:

In seara asta e play-off-ul UCL care se califica ajung in grupe cu echipe ca:Barca, Real, Bayern etc... uita-te si tu pe rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult de explicat ce inseamna fotbalul cu toate particularitatile lui. Eu am invatat uitandu-ma la meciuri, uitandu-ma la emisiuni sportive, jucand.
Poti cauta pe Google ceea ce te intereseaza sau daca chiar vrei sa vorbesti cu cineva da-mi un mesaj cu id-ul tau si ma poti intreba pe mess.