| anonim_4396 a întrebat:

Vara aceasta vreau neaparat sa slabesc! Am un program seara, ma plimb cu rolele pe un drum lung, dar mai trebuie ceva pe langa plimbari. Ma mai uit si la "Sport cu Florentina". Stiti voi ceva site-uri care m-ar putea ajuta sa slabesc? Si care se pot face in fiecare zi. Funda kiss

1 răspuns:
| ioanadragalasa a răspuns:

Ai putea sa mai alergi cate minute poti seara, mai intai usor, apoi mai mult si ma repede. Poti si sa practici un sport.Care iti place tie, caci toate sunt bune si te ajuta.Si nu manca multa paine si nici dulciuri. Tine o dieta stricta! Sper ca te-am ajutat!