| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Vreau sa va cer sfatul. am 14 ani, m am apucat de bodybuilding acum aproximativ 1 luna, o sa ziceti ca nu e bine la varsta asta pentru ca raman mic, dar nu e asa. antrenorul mi a spus ca nu raman mic de statura daca fac cu greutati potrivite, am prieteni care fac de la 13 ani si acum au 18-19 si au 1.86 sau mai mult, vreau sa cresc in greutate si sa mananc sanatos,va rog daca puteti sa imi dati o lista sau nu stiu cum sa zic. un program de mese si de vitamine sau proteine, mentionez ca am 1 69 si 53, 7 kg, sunt foarte motivat si am nevoie de sfaturi... Cel mai complet raspuns FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Da.

| cristianfrunza a răspuns:

Scrie pe Google "culturism" si apucate sa citesti miile de site-uri. Ai tot ce vreihappy