| denysuka16 a întrebat:

spuneti-mi cat mai multe exercitii care m-ar ajuta sa scap de grasimea de pe burta... videoclipuri daca se poate. seriozitate. dau funda. happy

5 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Grăsimea de pe abdomen se dă jos în bucătărie numai! Te ajută și cardio, dar alimentația e cheia. Less cabrs, more protein. Mult succes!

| catanavip a răspuns:

Regim alimentar! Poti baga abdomene de dimineata pana seara daca mananci fara restrictii nu faci nimic. 70 % din masa abdominala ti-o construesti din alimentatie restul de 30% din exerciti. bafta

| MihaiCh197 a răspuns:

Fuga : minim 20 minhappy in fiecare seara happy

| denysuka16 explică (pentru MihaiCh197):

Pai in fiecare seara alerg si fac sport mai mult de 20 de min.

| MihaiCh197 a răspuns:

Încearcă sa nu mai papai după 6 sau 7 si mai ușor cu sucurile acidulate:3