| brokenoxi3 a întrebat:

Heii TPU.am si eu o intrebare cum pot scapa de burtica? Nu este cine stie ce, dar pr mine ma afecteaza.

Răspuns Câştigător
| onetwothree a răspuns:

Incearca sa faci abdomene. Ai putea incepe programul acesta de abdomene( http://www.twohundredsitups.com/ )si sigur vei scapa de burtica. Si incearca sa nu mananci multe dulciuri si nimic dupa ora 5 si multe multe lichide(apa, ceai; sucurile nu sunt recomandate pentru ca ingrasa). Bafta!

5 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

In ce limba este acel cuvant "dhau" sau "dhae"? Sa invatam limba romana ca nu-i greawinking
anyway...incearca sa tii o dieta. Carne de pui, paine mai putina si niste ceaiuri atunci cand te ia foamea

| Nickname1890 a răspuns:

Nu abdomenele sunt solutia. Abdomenele iti intaresc muschii abdominali, nu te scap neaparat si de grasime. Parerea mea, fa miscare de orice fel si incepi si tu un regim usor pe care sa poti sa-l tii fara sa te chinui. Fara prajeli si mancaruri grase si dulciuri si fara pancat 4 ore inainte de culcare. Bafta.

| JustSimple a răspuns:

Fa abdomene zilnic. Dietele si infometarea nu ajuta la nimic.

| roberta_3262 a răspuns:

Hey! Ai putea sa faci abdomenebig grin.de ex: azi faci 15 abdomene, maine 25, poimaine 35 si tot asa pana te obisnuiesti si o sa poti face chiar 100 de abdomene cu usurintzabatting eyelashes

Sper ca te-am ajutat cumva insa nu prea stiu cum poti scapa de burtica.Sa nu te infometezi pentru ca e o prostie pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi in zona abdomenului, fa urmatoarele exercitii:
Pentru partea superioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50-60.Fa-le o data la doua zile, pentru a evita febra musculara si intinderile musculare.
Pentru partea inferioara a abdomenului:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Succes.