Întrebare recomandată | UzumakiKushina a întrebat:

Heii TPU, chiar mi-am propus ca pana la vara sa arat exact cum imi place, adica sa slabesc si dupa sa imi fac corpul sa aiba o forma. Nu stiti ceva programe de antrenamente de lunga durata si ceva dieta sau ce exercitii as putea face la sala. Multumesc multwinking

5 răspunsuri:
| Radu_Cristina_1996 a răspuns:

De exerciti nu stiu dar ai putea sa-ti iei fructe goji si sa mananci in fiecare diminineata.credema ca sora mea consuma fructe goji si e slaba....si cu miscarea...nu stiu

| IloveParis a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=n1xv4AiJIxk cu asta am slabit 7 kg (eu de atatea aveam nevoie ) am mancat : http://debarbati.ro/......besti.html eu din aceste multe idei de mancare am tinut 3 luni si am slabit 7 kg si cu aerobicul de mai sus si cu dieta de mai sus
funda?

| marinageorgiana14 a răspuns:

Exercitii de asta fac si eu: scrie pe youtube:

jillian michael no more troubles zone circuit 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 sunt pe etape, si sunt foarte eficiente, crede-ma :*

| Azpilicueta a răspuns:

Daca esti baiat fi atent.
Slabesti prin sala, Te ajuta proteinele urmatoare: AminoAcizi, FibroBar, MegaArginina.
Dupa ce ai slabit te pui pe marirea masei musculare te ajuta urmatoarele proteine:GFX 8, ANIMALPACK, MONSTERPACK, CREATINA GLUTAMINA EXPLODE HOT BLONDE SI cel mai important MANCAREA!
Fa-ti un program pentru sala. te pot ajuta eu prima saptamana faci toate aparatele pentru a iti obisnui muschii cu efortu si dupa ce ai facut prima saptamana urmeaza programu
Luni : Piept simplu
Marti : Spate simplu
Miercuri : Umeri si trapez
Joi : Piept Declinat
Vineri : Brate ( biceps triceps)
Sambata: Picioare si abdoment ( Daca bagi picioare foarte mult cresti repede in masa musculara) daca esti fata lasa-mi un reply si iti voi propune un program de slabit si de tonifierea feselor etc etc happy astept.

| mius a răspuns:

E un program de facut corpul superb, se cheama renunta la calculator

Întrebări recente