| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc. Fac atletism de 3 ori pe saptamana de doua saptamani. Cam in cat timp se vor vedea rezultatele? Cat de repede voi slabi? love struck

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce mananci si cat. Evita pe cat posibil fast-food, patiserie, dulciuri si bea minim 2L de lichide (fara sucuri din comert). In felul asta, dupa 2 saptamani ar trebui sa se vada rezultate.

| Akazome a răspuns (pentru Adry05):

Sucurile naturale sunt bune? ^^

| Adry05 a răspuns (pentru Akazome):

Doar facute de tine acasa din fructe/legume la blender fara zahar sau cu cat mai putin.

| neutrino a răspuns:

In functie si de ceea ce mananci, de cat si cand mananci, primele rezultate se pot vedea binisor dupa o saptamana.