| robertadenisaroberta a întrebat:

Hello! Anul asta școlar o sa fiu clasa a 10a la pedagogic, stiu ca in clasele 11 12 trebuie sa predau, si am auzit ca trebuie deja sa predau numai la sport in a 10a ceva jocuri sportive. Știți cumva cum funcționează? Cam ce ar trebui sa fac? Întreb persoane care au facut deja asta. Nu de alta, vreau sa ma pregătesc dinainte. Funda

Răspuns Câştigător
| Anna159 a răspuns:

Bună, şi eu sunt la liceu pedagogic, doar că mai mică. Ştiu că mai vorbea profesoara pentru studenţii ei, probabil îţi va zice ea mai multe detalii. Acum nu ştiu dacă vei preda numai jocuri sportive, în orice caz, aceia întâmpinau elevii, se prezentau, ne punea să facem nişte ture, încălzirea o făceam împreună, şi eventual după făceam vreun joc sportiv. Posibil să fie şi la tine cam aşa. Sper că te-am ajutat. şi dacă nu, îmi pare rău. Îţi doresc multă baftă.

1 răspuns:
| robertadenisaroberta explică:

Multumesc! M-ai ajutat mult! happy