| AddaRosee a întrebat:

Hey,am auzit ca daca faci sport ar fi de preferat sa porti sutien.Am marimea la sutien 85D si fac tenis.
Nu ca m-ar deranja sutienul dar as vrea sa stiu si ce se intampla daca nu il portvla antrenament, ca ar trebui sa fiu mai lejera.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Uite un raspuns mai serios care vine de la o fata: pentru sport exista sutiene speciale, care sustin greutatea sanilor. Pentru 85D chiar ai nevoie de putin suport, altfel risti sa se lase. Iti recomand o bustiera lejera care sa lase totusi pielea sa respire.

| AddaRosee explică (pentru Kristinikaaa):

Multumesc,asa voi face

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Partenerul de joc nu se poate concentra decît la sînii tăi, vrei?rolling on the floor

| Ibrahimovic a răspuns:

Antrenorul tau ar fi incantat banuiesc. laughing
Este ceva inestetic sa nu porti sutien, foloseste unul special, pentru tenis!

Răspuns utilizator avertizat
| JosePpPp a răspuns:

Naked Baby! Castigi garantat; 3

Întrebări recente