| Catalinn7 a întrebat:

Hey cine poate sa ma ajute? am descarcat fraps si vrau sa inregistrez replay-urile salvate dar cand inregistrez replay-urile merg fooarte greu....in loc sa ruleze fara intrerupere ruleaza dar greu cu pauze foarte mici dar nu e asa buna filmare daca ati inteles puteti va rog sa-mi raspundeti...dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand inregistrezi un joc iti scade fps-ul cu vreo 20, asa ca iti trebuie pc mai bun daca vrei sa filmezi acel joc