| ingerasdulke15 a întrebat:

Hey cum imi trece febra musculara plizz

6 răspunsuri:
| stella390 a răspuns:

Stiu ca e greu dar trebuie sa faci mai mult sport. Daca ai8 la picioare mult joc de glezne sau genoflexiuni

| GreenEyed a răspuns:

Trece daca faci si mai multa miscare.Stiu ca mai ajuta si ciocolatahee hee.

| thedistroyer a răspuns:

Deci ca sa eviti febra musculara poti incerca sa mananci niste ciocolata inainte sa faci acel efort. Sau in cazul tau poti lua bicarbonat. Da bicarbonat laughing deoarece bicarbonatu reactioneaza cu acidul lactic si se mai face un acid si o sare si se descompun sau cv de genu.mi-a povestit bunicamea odata. Oricum incerca cu bicarbonat

| Jigsaw a răspuns:

Nu mai lucra muşchiul la care ai febră! Mâncarea bogată in proteine si odihnă!

| JokerV a răspuns:

Eu am avut febra si o saptamana la triceps. poti sa incerci un dus fierbinte si incearca sa aplici cat mai multa apa fierbinte pe muschiul cu febra eu asa fac si da cat de cat rezultate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febra musculara tine maxim3 zile tu o faci de la sport dexemplu da ca alergi mult dupa faci febra musculara de ce? Pentruca muschiul oboseste si dupa te doare o sa iti treaca nu te ingrijora dar cel bine e sa nu iti fortezi mana sau piciorul unde ai tu febra musculara.